Agentura Sympatie

*Reality

reference

ZDE SI MŮŽETE OVĚŘIT NAŠE SLUŽBY

MŮŽETE SI TAKÉ PROHLÉDNOUT KOMPLETNÍ PREZENTAČNÍ MATERIÁL AGENTURY V TISKOVÉ A GRAFICKÉ PODOBĚ. KLIKNĚTE NA NÍŽE UVEDENÝ ODKAZ.

PREZENTACE JE KE STAŽENÍ VE FORMÁTU .pdf o velikosti 7,5 mb. Mějte prosím tedy strpení při jejím stahování.

www.sympatie.cz/foto/REFERENCE.pdf

Co je vlastně agentura Sympatie?

Agentura Sympatie vznikla v roce 2003. Tento rok ovšem pro majitele nebyl první zkušeností z oblasti kulturních a marketingových aktivit. Zuzana Moravská v této oblasti již podnikala od roku 1995 pod názvem agentura CRASH. Dan Moravský se zase od roku 1998 pohybuje v oblasti populární a umělecké produkce v showbyznysu ČR. Spojení pod jeden název ,,Sympatie” obnášelo jen zdokonalení činností obou osob. Od roku 2003 se agentura uplatňovala v oblasti kulturních aktivit především ve městě Jihlava.

Produkce

Vytvořila několik samostatných programů např.: ,,VÁNOCE POD HVĚZDNÝM NEBEM” (tento program se stal natolik úspěšným, že se na žádost diváků opakoval ještě po další dva roky), dále převzala od Jany Adámkové vyhlášenou soutěž ,,MISS JIHLAVA” (2003-2007). V průběhu těchto let se také uplatňovala pro vytváření firemních večírků, plesů, výročí atd.., mezi významné firemní akce, které produkovala například patří: reprezentační plesy firmy BOSCH Diesel, 75. výročí založení firmy HETTICH, akce MOKOV-Moravské kovárny a mnoho dalších firem z Vysočiny. V této době také začala spolupracovat s firmami na zprostředkování reklamních kampaní včetně jejich realizace a image.

Realizace kultury

V roce 2006 se přihlásila do výběrového řízení Magistrátu města Jihlavy na vytvoření městského kulturního střediska s hospodařením necelých 5.000.000,- Kč pro tvorbu 120 kulturních pořadů pro Jihlavu. Získala si důvěru ve zkušenostech a kriterií zadavatele a toto řízení úspěšně vyhrála. Tedy pro rok 2006-2007 vytvářela většinu kultury pro občany města. Při této příležitosti také vzala pod svá křídla chod společenských prostor v nově otevřeném Dělnickém domě.

Rozšíření aktivit

Dále v roce 2007 na základě přímých kontaktů na umělce V ČR rozšířila svoji činnost v oblasti zprostředkování známých umělců. Další rozšíření se v roce 2008 také týkalo reklamních a grafických služeb, počítačových sítí, tvorbě webových stránek a jejich správou. S dalším rozšířením se setkala také tento rok a to v oblasti promotérských a marketingových aktivit pro firmy. V tomto roce s tímto rozšířením slaví velice kladné úspěchy k maximální spokojenosti zadavatele, čímž je firma VIOLET KANGAROO. Ve shrnutí se agentura Sympatie stala přesně takovou, kterou na začátku její majitelé chtěli. V poskytování svých služeb a jejich kvalitou se těší na pozici jedné z nejvýznamnějších agentur na Vysočině a významnou v ČR.

Klienti agentury

HARIBO CZ, BOSCH DIESEL, REITERMAN, KOOPERATIVA, MORAVSKÉ KOVÁRNY, A.S.A., ABUS s.r.o., CATAPULT INTERNACIONAL, MIVOKOR, HYUNDAI IROMEZ, FREE STYLE, TCHIBO, PRETIKO, BELLES BAGATELLES, LOREAL, ČEDOK, FITCENTRA M. ŘÁDA, MAGISTRÁT MĚSTA JIHLAVY, NÁBYTEK KOBRA, ANETA STYLE, HC DESIGN, HARTMANN RICO, HETTICH INTERNATIONAL, VIOLET KANGAROO, XL ENERGY DRINK, AKUSERVIS CAKL, RWE, JME, APEX EURO, HITRÁDIO VYSOČINA, ČR REGION, REGIONÁLNÍ TV NOVA, JIHLAVSKÉ LISTY.

Příklady proběhlých služeb

Zprostředkování reklam do médií- např. jsme zprostředkovali pro firmy: MINOLTA, Moravské kovárny a.s., TCHIBO, Rustikální nábytek KOBRA, KRONOSPAN, MIVOKOR, ČESKÁ POŠTA, ČESKÁ SPOŘITELNA, PIVOVAR REBEL.

OD ROKU 2005 Zprostředkování umělců- např. jsme zprostředkovali pro firmy: MIVOKOR, BOSCH DIESEL, MYSLIVECKÝ SVAZ, DAFE PLAST, ICOM TRANSPORT, HETTICH INTERNATIONAL, HARTMANN RICO, MAGISTRÁT MĚSTA JIHLAVY, VOJSKO, HOTEL GUSTAV MAHLER, AGE PLUS.

OD ROKU 2005 Zprostředkování reklamních služeb- oblast reklamních agentur-např. jsme zprostředkovali pro firmy: Rustikální nábytek KOBRA, FREE STYLE, BOSCH DIESEL.

OD ROKU 2005 Uskutečnění akcí dle objednávek na klíč- např. jsme vytvořili pro firmy: BOSCH DIESEL, MIVOKOR, HETTICH INTERNATIONAL, HYUNDAI IROMEZ, TRIGA COLOR.

NÁHLEDY NĚKTERÝCH NÁMI VYTVOŘENÝCH PRODUKCÍ

NÁHLEDY NĚKTERÝCH NÁMI VYTVOŘENÝCH PRODUKCÍNÁHLEDY NĚKTERÝCH NÁMI VYTVOŘENÝCH PRODUKCÍNÁHLEDY NĚKTERÝCH NÁMI VYTVOŘENÝCH PRODUKCÍNÁHLEDY NĚKTERÝCH NÁMI VYTVOŘENÝCH PRODUKCÍ

PŘÍKLADY NÁMI DODANÝCH REKLAMNÍCH AKTIVIT

PŘÍKLADY NÁMI DODANÝCH REKLAMNÍCH AKTIVITPŘÍKLADY NÁMI DODANÝCH REKLAMNÍCH AKTIVITPŘÍKLADY NÁMI DODANÝCH REKLAMNÍCH AKTIVITPŘÍKLADY NÁMI DODANÝCH REKLAMNÍCH AKTIVIT

FOTOGALERIE NĚKOLIKA NÁMI POŘÁDANÝCH AKCÍ

FOTOGALERIE NĚKOLIKA NÁMI POŘÁDANÝCH AKCÍFOTOGALERIE NĚKOLIKA NÁMI POŘÁDANÝCH AKCÍFOTOGALERIE NĚKOLIKA NÁMI POŘÁDANÝCH AKCÍFOTOGALERIE NĚKOLIKA NÁMI POŘÁDANÝCH AKCÍ

Co vše pro Vás můžeme zajistit?

Párty, prezentace, workshopy, V.I.P. akce, večírky, VŠE NA KlÍČ. Webové prezentace, video prezentace. Tvorba propagačních materiálů a jejich tisk. Tvorba reklamy do médií a jejich následné odvysílání, či otisknutí. Zde můžete ušetřit Váš čas, neboť při této spolupráci Vás reklama bude stát stejně, ne-li méně, než kdybyste si ji zadali napřímo do médií. Důvodem je, že z celkové částky za reklamu získáváme u médií agenturní slevy.

Marketingové a promotérské aktivity. Správu firemních sítí. Veškeré grafické a tiskařské služby. Umělce, či moderátory pro Vaše akce. Poradenství: - pro dokonalejší zviditelnění firmy - pro cítění lepšího zázemí Vašich zaměstnanců

VE SHRNUTÍ

Ve shrnutí jsme Vám na základě našich dlouholetých zkušeností a aktivit schopni poskytnout plný full service ve všech oblastech marketingové struktury. Staráme se o své klienty s maximální péčí a Vážíme si jejich spolupráce s naší agenturou. Chápeme hodnotu všech vynaložených prostředků spojených s marketingovou podporou a snažíme se o jejich minimalizování, ovšem nikoliv za každou cenu. Vždy se snažíme s klientem nalézt kompromisy k maximálnímu efektu. Nikdy se nesnažíme nepříjemně vnucovat našim klientům pod kůži, vždy jednáme na rovinu. Víme, že svou práci děláme dobře a na tomto základě stavíme obchodní vztahy. Naše agentura se drží heslem, že nice není nemožné. Vše je možné, pokud člověk zůstává člověkem a k práci se staví čelem. Hlavním aspektem naší výdrže při tomto povolání je, že nás baví.

Děkujeme za pozornost věnovanou tomuto materiálu. Pokud Vás oslovila a budete uvažovat o spolupráci s naší agenturou, budeme velice rádi a věřte, že nešlápnete vedle.

Agentura Sympatie 2006–2008 © webmaster

dalibor janda revival